LIFE ENERGY MANAGEMENT ACADEMY

CELE PROGRAMU

  • Podwyższenie świadomości o tym co wpływa na energię własną i jak nią zarządzać?
  • Jak wpływać na własne zdrowie i dobre samopoczucie, a poprzez to zapewnić sobie wysoki poziom efektywności własnej, w pracy i życiu osobistym. Nauczenie i pokazanie jak profilaktyka i regeneracja, zapewnia wysoki poziom własnej energii, zdrowia i rozwoju osobistego.
  • Dostarczenie narzędzi wspierających osiąganie spokoju mentalnego i emocjonalnego dla obiektywnego i prawidłowego podejmowania decyzji, selekcji i priorytetyzowania swoich działań.
  • Poszerzenie pola percepcji i dostarczenie narzędzi świadomego zarządzania sobą, swoimi zachowaniami oraz rozumienia innych dla efektywnej współpracy oraz zarządzania zespołami i/lub projektami.

Możesz zrealizować każdy moduł programu jako niezależne szkolenie.

MODUŁ 4: Odnajdź i zrealizuj swoje marzenia.

MOC Visual’nego kreowania autentycznych celi życiowych i biznesowych. Technika pracy z nieświadomym umysłem wspieranym MOCnymi narzędziami biznesowymi.

Wykonasz „Mapę Marzeń” (ang. Vision Board), która służy uświadomieniu sobie jakie są twoje potrzeby i wartości życiowe a następnie przełożenie ich na cele i codzienne działania. Świadomość ta jest niezbędna, aby człowiek mógł je realizować, w przeciwnym wypadku następuje wypalenie zawodowe. Celem Mapy, jest wskazywanie kierunku i będzie ona przypominała o wyznaczonym celu. Taka mapa pomaga skierować myśli do tych wszystkich rzeczy i spraw, które nas motywują, rozwijają i dodają nam energii do działania oraz przybliżą nas do wymarzonego stylu życia.

Mapa Marzeń znacznie silniej oddziałuje i skuteczniej wpływa na realizację niż po prostu spisanie zamierzeń i pragnień na kartce w postaci listy. Tworząc listy na dany rok czy kwartał, podchodzimy do poszczególnych punktów zadaniowo, przez co zatracamy możliwość odczuwania procesu realizacji. A to właśnie w tym tkwi skuteczność mapy marzeń.

Nasze szkolenie zaczyna się tam gdzie większość osób zazwyczaj kończy pracę z Mapą Marzeń, czyli większość tworzy mapę i wiesza ją na ścianie. Uznaje proces za zakończony. My tu wchodzimy z narzędziami, które pomagają zyskać sprawczość w swoim życiu i zrealizować swoje potrzeby.

Poprowadzimy Cię przez proces znajdywania swoich marzeń i celów, zarówno prywatnych jak i zawodowych. Dostarczymy Ci narzędzia do robienia tego samemu w przyszłości.


Cena: 900 zł 

Termin: 24.01.2020 (piątek)

Zapisz się  – wyślij e-mail na adres kontakt@lifeenergy.pl

Chcesz zobaczyć inne moduły?
Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń

Lista wszystkich modułówkontakt@lifeenergy.pl
Kim jesteśmyNasz zespół i misja.

Łączą nas wspólne pasje, zainteresowania, praca i przyjaźń. Jesteśmy pasjonatami życia w zgodzie ze sobą, z szacunkiem i akceptacją do innych oraz z autentycznym zachwytem człowiekiem i jego możliwościami. Sami doświadczamy sposobu życia współczesnego człowieka – dynamicznego i wielowymiarowego, który związany jest z wydatkowaniem ogromnej ilości energii. My znaleźliśmy sposób jak pielęgnować i zarządzać energią własną – dzielimy się tym sposobem.

Zapraszamy na szkolenia