LIFE ENERGY MANAGEMENT ACADEMY

CELE PROGRAMU

  • Podwyższenie świadomości o tym co wpływa na energię własną i jak nią zarządzać?
  • Jak wpływać na własne zdrowie i dobre samopoczucie, a poprzez to zapewnić sobie wysoki poziom efektywności własnej, w pracy i życiu osobistym. Nauczenie i pokazanie jak profilaktyka i regeneracja, zapewnia wysoki poziom własnej energii, zdrowia i rozwoju osobistego.
  • Dostarczenie narzędzi wspierających osiąganie spokoju mentalnego i emocjonalnego dla obiektywnego i prawidłowego podejmowania decyzji, selekcji i priorytetyzowania swoich działań.
  • Poszerzenie pola percepcji i dostarczenie narzędzi świadomego zarządzania sobą, swoimi zachowaniami oraz rozumienia innych dla efektywnej współpracy oraz zarządzania zespołami i/lub projektami.

Możesz zrealizować każdy moduł programu jako niezależne szkolenie.

MODUŁ 4: Czy szczęścia można się nauczyć?

Czyli o przekonaniach, poziomach świadomości i karmie


  • Sprawdzisz na ile wykorzystujesz swój potencjał oraz poznasz techniki jak świadomie rozwijać obecny jego poziom.
  • Poznasz jak twoje przekonania o sobie i życiu determinują twój sposób patrzenia na ludzi i otoczenie, selekcję informacji oraz myśli i zachowania. Będziesz pracować z przekonaniami nieużytecznymi i wspierającymi.
  • Zobaczysz wartości jako drogowskazy życiowe – poprzez ich rozpoznanie określenie poziomu spójności wewnętrznej oraz wpływu na życie
  • Poznasz poziomy MEM’ów z koncepcji Spiral Dinamics, i dowiesz się jak determinują podejmowane przez Ciebie decyzje oraz sposoby komunikowania się z partnerami w życiu i biznesie. Zobaczysz jak z nich korzystać aby podejmować decyzje i selekcjonować klientów, tak aby nie tracić swój czas oraz  jak budować argumentację, która zabezpiecza potrzeby partnera i sprzyja porozumieniu. Z zupełnie nowej strony, odpowiesz sobie na pytanie – Dlaczego z jednymi osobami budujesz relacje szybko i „nadajesz na tych samych falach”, a z innymi jest Ci trudniej współpracować? Rozumiejąc zastosowanie Spiral Dynamics w życiu osobistym i biznesie, jesteśmy w stanie łatwiej dopasować argumentację, budować relacje, współpracować i zamykać transakcje.
  • Poznasz koncepcję zasiewania nasionek życiowych i to jak tworzysz swoją KARMĘ. Żyjemy w świecie, gdzie wszystko wokół nas jest rezultatem naszych działań i tego jak traktujemy innych.  Zrozumiesz zasady, w oparciu o które działa świat wokół Ciebie i zaczniesz używać tej wiedzy, by tworzyć swoje życie i relacje z innymi.

Cena: 900 zł netto (23% VAT)

Termin: xx.xx.2019

Zapisz się na szkolenie – wyślij e-mail na adres kontakt@lifeenergy.pl

Chcesz zobaczyć inne moduły?
Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń

Lista wszystkich modułówkontakt@lifeenergy.pl
Kim jesteśmyNasz zespół i misja.

Łączą nas wspólne pasje, zainteresowania, praca i przyjaźń. Jesteśmy pasjonatami życia w zgodzie ze sobą, z szacunkiem i akceptacją do innych oraz z autentycznym zachwytem człowiekiem i jego możliwościami. Sami doświadczamy sposobu życia współczesnego człowieka – dynamicznego i wielowymiarowego, który związany jest z wydatkowaniem ogromnej ilości energii. My znaleźliśmy sposób jak pielęgnować i zarządzać energią własną – dzielimy się tym sposobem.

Zapraszamy na szkolenia