Psychobiologia - droga do zdrowia i do siebie


Z ogromną przyjemnością zapraszamy do dołączenia na żywo lub on-line na warsztatach, gdzie my, zespół Kirovs&Partners będziemy również uczestnikami

Psychobiologia integruje w sobie, wiedzę z zakresu Totalnej Biologi, Recall Healing i Biologiki, a w czasie warsztatów zostanie uzupełniona Techniką Uwalniania.

Psychobiologia - droga do zdrowia i do siebie, takim jaką/jakim jestem


Zapraszamy jeśli chcesz:

  • uświadomić sobie co wpływa na to jak spostrzegamy świat, życie i relacje
  • poznać zależności pomiędzy mózgiem, psychiką i ciałem
  • zrozumieć dlaczego chorujesz
  • uświadomić sobie jak można zapobiegać dolegliwościom somatycznym
  • nauczyć się uwalniania obciążających emocji i uspokajania wewnętrznego natłoku myśli
  • poznać sposób na dotarcie do prawdziwej/prawdziwego siebie

Na warsztatach:

  • uświadomisz sobie powiązanie pomiędzy mózgiem, psychiką i ciałem
  • dowiesz się jak rozpoznawać konflikty emocjonalne, które są przyczyną chorób i różnego typu dolegliwości
  • nauczysz się uwalniania obciążających Cię emocji
  • poznasz lub rozwiniesz drogę do siebie, do swojego prawdziwego Ja, w miejsce tego co jest tylko programem umysłu

Psychobiologia jest połączeniem:

psychologii „psyche”- dusza lub jak niekiedy jest to tłumaczone „psychika” z biologią czyli nauką o prawach rządzących żywym organizmem człowieka. Technika uwalniania, umożliwia natomiast uwolnienie od konfliktów emocjonalnych, a w konsekwencji wyzdrowienie z choroby.

Psychobiologia pokazuje, że żadna choroba nie jest dziełem przypadku. Przejawia się zawsze jako „sygnał”/zapis w tkance ściśle powiązanej ze sposobem, w jaki reagujemy na problemy w życiu. Poprzez odczytanie kodu choroby, rozumianej jako język naszych emocji i przekonań, możliwe staje się uświadomienie dlaczego zachorowaliśmy.

Dzięki Technice Uwalniania możemy ponownie, w bezpiecznych warunkach, spotkać się z tym doświadczeniem i przeżyć je do końca, a następnie uwolnić trudne emocje z nim związane. Wówczas możliwy staje się powrót do zdrowia.

W zrozumieniu i poprawie naszej sytuacji, tak naprawdę nie chodzi o objawy, choć one są często punktem wyjścia do zmiany wewnętrznej. Kluczem jest przyczyna zapisu ich powstania. Psychobiologia wraz z Techniką Uwalniania trudnych uczuć prowadzi nas ku sobie, ku wewnętrznej prawdzie „skąd ten zapis mamy” i lepszej jakości życia. Ustąpienie objawu jest wartością dodaną, „skutkiem ubocznym”, szczególnie cennym, gdy medycyna akademicka jest bezradna.

Psychobiologia jest połączeniem psychologii z biologią i integruje wiedzę, którą daje nam Totalna Biologia, Recall Healing i Biologika. Koncepcja psychobiologii w połączeniu z Techniką Uwalniania, niejednokrotnie umożliwiła uwolnienie od konfliktów emocjonalnych, a w konsekwencji wyzdrowienie z choroby.


Cena: 1200 zł, cena za 2 dniowy warsztat wraz z materiałami, przekąskami oraz sobotni obiad.

Termin:

kolejny termin będzie w 2022 roku

Miejsce: Warszawa-Wawer lub on-line na zoom.

Rezerwacja miejsca następuje po zgłoszeniu swojej obecności na adres violetta@kirov.pl i dokonaniu wpłaty wskazanej w mailu potwierdzającym na wskazane konto.

LIFE ENERGY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

dowiedz się więcejkontakt@lifeenergy.pl
ProwadzącaELŻBIETA juszczyk

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem  w pracy indywidualnej, z parami oraz rodzinami.

Terapeuta ustawień systemowych i konsultant psychobiologii.

Absolwentka studiów podyplomowych “Akademia coachingu” na WSB w Gdańsku i Akademii Psychobiologii Vedica.

Ukończyła długoterminowe szkolenia i kursy z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz terapii systemowej

Przeszła całościowe szkolenia z zakresu ustawień systemowych, w tym m.in. kurs zaawansowany adresowany do psychoterapeutów oraz kurs mistrzowski prowadzony przez Berta Hellingera.

Prowadzi własną praktykę – Pracownię Psychologiczną.

Od 25 lat poznaje różnorodne metody pracy z człowiekiem oraz kierunki terapii psychologicznej, które pozwalają jej w sposób holistyczny dostosowywać metody pracy do sytuacji  i potrzeb klientów

W swojej pracy integruje ustawienia systemowe, ustawienia tożsamości Franza Rupperta, wiedzę z psychobiologii oraz Technikę Uwalniania Davida Hawkinsa.

Od 15 lat wykorzystuje w swojej pracy ustawienia hellingerowskie, jako formę ukazującą pełniejszy wymiar życia i możliwości pomocy drugiemu człowiekowi – pracując indywidualnie z dziećmi, dorosłymi oraz z parami/rodzinami i organizacjami.

Z psychobiologii bierze dodatkową wiedzę o połączeniu psychiki i ciała. Połączenie to pozwala bardziej kompleksowo spojrzeć na sposób funkcjonowania człowieka i zrozumieć, że patrzymy na świat poprzez przekonania i stłumione emocje, co oznacza, że wyzdrowienie, a nawet profilaktyka chorób, wiedzie przez zmianę wewnętrzną.

Przez ostatnie kilka lat wypracowała własny model pracy z klientem, w oparciu o ustawienia systemowe i wykorzystanie figur ustawieniowych oraz koncepcję psychobiologii i Technikę Uwalniania Davida Hawkinsa –  „Ustawienia- przestrzeń rozwiązań, ulgi i radości”.

Figur ustawieniowych najpierw uczyła się od Seglinde Schneider i pogłębiła ją u Heike Hinrichsa.

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i w pracy z grupą. Od kilku lat także stałych warsztatów ( stacjonarnych i online) z Techniką Uwalniania.”

Autorka książki ” Lot ku wolności. O życiu, psychologii i o tym, co działa”.