Szczegóły wyjazdu

life and business energy management program

zapraszamy do zainwestowania czasu w siebie w przestrzeni wakacyjnej 12-20 sierpnia 2018

zainwestuj czas w pracę nad swoją energią

Wyjazd do niezwykłego miejsca w Bułgarii – Góry Rila, uznawane nawet za bardziej energetyczne od Tybetu.

W sierpniu, miesiącu, w którym Bułgaria pachnie słońcem i ziołami oraz smakuje melonami, arbuzami i pomidorami. Będziemy mieszkać w kameralnym hotelu po środku gór. Kurs organizowany przez nas pozwoli Ci zatrzymać się i zauważyć, jak wykorzystujesz i jak dbasz o swoją energię życiową oraz znajdziesz własne sposoby zarządzania nią. Poznasz narzędzia które pozwolą ci efektywniej funkcjonować w codzienności prywatnej i zawodowej.

Tematy, z którymi będziemy pracowali umożliwią Ci precyzyjne spojrzenie na naprawdę istotne dla Ciebie sprawy. W czasie pobytu z nami, będziesz miał okazję przemyśleć swoje prawdziwe potrzeby. Zbudujesz wachlarz własnych narzędzi do realizowania swoich marzeń, celów oraz zarządzania sobą i swoją energią. Będziesz mógł z nich korzystać przez cały rok w swojej codzienności..

O naskontakt

to nie będzie zwykły wakacyjny wyjazd

19 sierpnia będziesz miał okazję uczestniczyć w uroczystości Panevritmia w środku Riły razem z 5.000 osób, do której Cię przygotujemy.

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kurs rozpoczynamy 12 sierpnia 2018 i kończymy 20.08.2018. Ilość miejsc: zabierzemy ze sobą tylko 15 osób

CENA

Cena za uczestnictwo w kursie wynosi 9.900,-zł+VAT. Wystawiamy fakturę VAT na szkolenie. Cena obejmuje: uczestnictwo w codziennych warsztatach, noclegi, transport w czasie trwania kursu – będziemy przemieszczać się w ciągu dnia, m.in do klasztoru Rilski Monastyr, wyżywienie – śniadania i obiadokolacje (bez alkoholu), materiały do warsztatów, wstęp na baseny termalne oraz wjazd na górę do regionu 7 jezior.

CENA NIE OBEJMUJE

Dojazdu do Bułgarii. Odbierzemy Cię z lotniska w Sofii. Jeśli postanowisz dojechać do Bułgarii samochodem spotkamy się w centrum miasteczka Sapareva Bania. Cena nie zawiera także ubezpieczenia turystycznego.

NASZA BAZA

Będziemy mieszkać w górach na około 1,5 godziny jazdy samochodem od Sofii, w cichym odosobnionym miejscu tylko dla nas, które da przestrzeń do dobrej pracy z energią między innymi poprzez Calligraphy Health System. Będziemy „rzut beretem” od miasteczka Sapareva Bania słynącego z wód termalnych leczących „prawie” wszystkie dolegliwości ciała oraz kilka kilometrów od „krzesełek” wjeżdżających do słynnych 7 Jezior Rilskich.

DO DOPISANIA

Chcemy Ci zaoferować 50 godzin warsztatów indywidualnych i grupowych. Będziemy pracować na wielu narzędziach wspierających pracę z własną energią, w tym będziemy wykorzystywać Calligraphy Health System.

kontakt
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Mark Twain