Szkolenie „BUDOWANIE ZESPOŁU I RELACJI Z PARTNERAMI W BIZNESIE – NEUROWSPÓŁPRACA W OPARCIU O STYLE MYŚLENIA I DZIAŁANIA FRIS”

 

Zapraszamy na szkolenie ……………

 

Jest to kurs dla ludzi, którzy chcą być zdrowsi,
szczęśliwsi, bardziej świadomi swojego ciała i żyć pełnią życia.

 

Opis kursu

W trakcie poznasz tajniki wykonywania płynnych ruchów tzw. układów Calligraphy Health System, tak aby utrzymać równowagę przepływu energii w ciele. Prowadząc ten kurs chcemy pomóc uczestnikom być zdrowszymi i szczęśliwszymi, a jednocześnie wesprzeć działania organizacji działających pro bono – dlatego wpłata za kurs będzie darowizną dla jednej z fundacji. Więcej szczegółów – na końcu oferty.

Caligraphy Health System (Caligraphy Yoga) jest innowacyjnym i nowoczesnym systemem głęboko osadzonym w tradycyjnych holistycznych praktykach Indii i Chin.  Jest on połączeniem czterech tradycyjnych systemów utrwalonych przez tysiąclecia: Tai Chi, Qigong, Joga oraz Chińskiej kaligrafii. 

 1. Tai Chi daje płynny bezwysiłkowy ruch.
 2. Chiński Qigong daje zrozumienie wewnętrznej energii i skupienie na Dantian jako centrum energetycznym.
 3. Pozycje (Asany) hinduskiej Jogi wprowadzają fizjologiczną strukturę i nadają kształt ruchom.
 4. Technika Chińskiej kaligrafii zapewnia trójwymiarowy przepływ i połączenie ruchom, które są zarówno intuicyjne, jak i pełne wdzięku.

co da ci ten kurs

Podstawowym celem Caligraphy Health System jest przedłużanie i zwiększenie jakości życia poprzez zwiększanie wewnętrznej energii (Qi).

Calligraphy Health System jest wręcz intuicyjną praktyką sekwencji ruchów ciała, pozwalającą uzyskać rozluźnienie, poczuć harmonię, przy jednoczesnym skutecznym „serwisowaniu”, czyli odnowie organów:

 • przywraca właściwą cyrkulację krwi
 • reguluje oddech
 • reguluje układ trawienno-wydalniczy
 • reguluje układ hormonalny
 • oczyszcza i dotlenia komórki
 • usprawnia pracę stawów, mięśni, ścięgien.

Dolegliwości takie jak astma, problemy z kręgosłupem, bóle mięśni a nawet stare urazy zmniejszają się lub znikają pod wpływem regularnej praktyki. Ruch staje się swobodniejszy i luźniejszy, gdy ciało staje się silniejsze, zdrowsze, bardziej zrównoważone.

Wyciszenie i relaks

Dzięki Calligraphy Health System ruchy stają się elastyczne i płynne. Odczuwamy ciepło w dłoniach, stopach i całym ciele, ponieważ przywracamy właściwy obieg krwi, usuwamy blokady i napięcia w ciele. W Caligraphy Health System nie ma potrzeby naciągania ścięgien i więzadeł, elastyczność przychodzi z czasem, automatycznie, gdy ciało się rozluźnia.

czego się nauczysz

W czasie kursu składającego się z 7 spotkań po 2,5 godziny każde, nauczysz się:

 • 16 układów ruchów Calligraphy Health System
 • jak rozciągać powięź i udrożniać kanały energetyczne
 • wykonywać pozycje i wprowadzać swój organizm w stan optymalnej pracy i zdrowia, poprzez dotlenienie komórek i organów, a tym samym odblokowanie obiegu energetycznego w ciele
 • techniki świadomego oddychania Dantian breath w trakcie wykonywania pozycji
 • jak uzdrawiać i oczyszczać swój organizm na poziomie narządów wewnętrznych oraz głębiej – na poziomie komórkowym, przywracając ich do optymalnego funkcjonowania: właściwej temperatury, ilości tlenu oraz elastyczności i sprawności
 • uwalniać się od lęku i napięcia.

Dzięki praktykowaniu Calligraphy Health System nauczysz się zarządzać własną energią. Będziesz serwisować i uzdrowisz swoje organy wewnętrzne, uwolnisz się od napięcia i stresu, usuniesz blokady z ciała i umysłu, a także osiągniesz głęboki spokój i poczucie równowagi.

Dla kogo jest ten kurs

Caligraphy Health System jest odpowiedni dla każdego, kto chciałby: poprawić swoje zdrowie fizyczne, wzmocnić swoją odporność psychiczną, rozwijać swoje wewnętrzne rezerwy energetyczne.

Caligraphy Health System

Według Mastera Yanga, twórcy Systemu, na nasze zdrowie składają się 4 powiązane ze sobą elementy:

 • 20% prawidłowe odżywianie
 • 20% aktywność fizyczna – optymalny ruch dla naszego organizmu
 • 20% nastawienie do tego co nas w życiu spotyka – jak radzimy sobie ze stresem, emocjami i myślami.
 • 40% serwisowanie narządów wewnętrznych. Emocje uderzają bezpośrednio w układ trawienny.

Co daje Ci ten system – trzy kluczowe aspekty

Caligraphy Health System oddziaływuje na wszystkie cztery obszary, pomaga je zharmonizować, koncentrując się przede wszystkim na wytwarzaniu energii. Dzieje się to w trzech krokach:

 1. Zwiększa się dostarczanie tlenu do organizmu, gdy czerwone krwinki zaczynają się oddzielać od siebie, rozkładając skupione struktury. Dzięki temu każda krwinka zaczyna transportować więcej tlenu. Daje to energetyzujący i odmładzający efekt każdej komórce w organizmie. Jest to również kluczowy czynnik w procesie detoksykacji organizmu.
 2. Miękkie tkanki ciała – mięśnie, ścięgna i więzadła – zaczynają się rozluźniać. Powoduje to pełniejsze otwarcie stawów i usunięcie blokad przepływu energii Qi w ciele.
 3. Wraz z praktyką ciało i umysł się integrują, stres i negatywne nastawienie ustępują, rozwija się stan zwiększonego naturalnego szczęścia. To praktyka polegająca na głębokim uspokojeniu, w wyniku której odczuwamy swoje ciało jako uziemione i bardziej lekkie.

Zhen Hua Yang

Twórca systemu Master

Jego wiedza na temat cyrkulacji energii w ciele, regeneracji narządów wewnętrznych, procesów utrzymania homeostazy w organizmie ma korzenie w medycynie chińskiej. Od 500 lat, z pokolenia na pokolenie, w jego rodzinie przekazywana jest mądrość i tajemnica długowieczności wojowników.

Jako dziecko Zhen Hua został wysłany do klasztoru Shaolin, gdzie rozwijał się pod okiem wielkiego mistrza Hai Deng. W trakcie pięćdziesięciu lat pracy z ciałem, umysłem i energią Master Yang zdobył cenne umiejętności kontroli przepływu energii Qi w ciele (steruje przepływem krwi, ma wpływ na pracę narządów, zarządza własnym oddechem), a także posiadł tajniki utrzymywania równowagi Yin/Yang (z wykorzystaniem diety, cyrkulacji energii i ruchu). Master Yang dwadzieścia lat temu – jako pierwszy z rodziny – postanowił podzielić się tą wiedzą z ludźmi Zachodu i w tym celu stworzył Calligraphy Health System®. W oparciu o niego współpracuje z lekarzami (wykorzystując swoją imponującą wiedzę w zakresie leczenia zaburzeń organizmu takich jak cukrzyca, niepłodność, zaburzenia hormonalne, zaburzenia trawienia, nowotwory). Wspiera olimpijczyków, zawodników rugby, pływaków znacząco poprawiając ich osiągnięcia. Opracował programy redukujące poziom stresu, leczące niepłodność, zaburzenia trawienia, migreny itd. Jego misją jest profilaktyka prozdrowotna i nauczenie ludzi jak osiągnąć długowieczność (wszyscy z jego rodziny dożywają 100 lat).

Po raz pierwszy sprowadziła go do Polski Dagmara Skalska – Projekt Egoistka – w 2017 roku, dzięki temu mieliśmy możliwość ukończyć u Mastera kurs instruktorski. Dagmara jest oficjalnym przedstawicielem Mastera w Polsce i organizuje kursów instruktorskich Calligraphy Health System. Dagmara serdecznie Ci dziękujemy!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Edycja 2 rok 2018 – niedziela w godzinach 18.00 – 20.30 w dniach  20.05; 27.05; 10.06; 17.06; 24.06; 1.07; 8.07

Edycja 3 rok 2018  – co niedzielę w godzinach 18.00 – 20.30 w dniach  02.09; 09.09; 16.09; 23.09; 30.09; 7.10; 14.10

Edycja 4 rok 2018  – czwartek – piątek  22 – 23.10.2018 w godzinach 9.00 – 17.00

Edycja 5 rok 2019  – niedziela w godzinach 18.00 – 20.30 w dniach  17.02; 24.02; 3.03; 10.03; 17.03; 24.03; 31.03

Edycja 6 rok 2019  – niedziela w godzinach 18.00 – 20.30 w dniach  12.05; 19.05; 26.05; 2.06; 9.06; 16.06; 30.06

Miejsce: Warszawa

Prowadzący: Nadia Kirova, Nikolay Kirov, Iwona Bobrowska-Budny

Koszt: 1 400 zł

Opłatę za kurs przekażesz na cele charytatywne.
Cała kwota trafi jako darowizna na konto Fundacji Pasja do Edukacji i Rozwoju, nr konta 59 2130 0004 2001 0668 8428 0001. Jest to jeden z naszych sposobów działalności charytatywnej: my poświęcamy swój czas i energię, Wy umożliwiacie realizację celów Fundacji.

Dzięki pierwszej edycji kursu dofinansowana została Fundacja Na Rzecz Osób Niewidomych i Słabowidzących VEGA.

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami calligraphy.life@LifeEnergy.pl +48607059455.

Zapisz się
Dlaczego z nami

Jesteśmy pasjonatami pracy ze sobą i z drugim człowiekiem! Uwielbiamy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i tym co sami sprawdziliśmy, że działa! Sami też inspirujemy się wciąż ludźmi i jesteśmy w ciągłym rozwoju. Przez cały wyjazd będziesz mógł z nami swobodnie porozmawiać, podzielić się swoimi refleksjami lub zapytać o coś, co właśnie jest dla Ciebie ważne. Oprócz warsztatów i sesji będziemy po prostu wspólnie być ze sobą, na tyle ile Ty potrzebujesz.

poznaj nas lepiej

CALLIGRAPHY HEALTH SYSTEM

Chcesz wraz z nami pracować nad swoją energią? Masz jakieś pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie? A może po prostu chcesz nas najpierw lepiej poznać? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do rozmowy.

zapisz się na kurs