LIFE ENERGY MANAGEMENT ACADEMY

CELE PROGRAMU

 • Podwyższenie świadomości o tym co wpływa na energię własną i jak nią zarządzać?
 • Jak wpływać na własne zdrowie i dobre samopoczucie, a poprzez to zapewnić sobie wysoki poziom efektywności własnej, w pracy i życiu osobistym. Nauczenie i pokazanie jak profilaktyka i regeneracja, zapewnia wysoki poziom własnej energii, zdrowia i rozwoju osobistego.
 • Dostarczenie narzędzi wspierających osiąganie spokoju mentalnego i emocjonalnego dla obiektywnego i prawidłowego podejmowania decyzji, selekcji i priorytetyzowania swoich działań.
 • Poszerzenie pola percepcji i dostarczenie narzędzi świadomego zarządzania sobą, swoimi zachowaniami oraz rozumienia innych dla efektywnej współpracy oraz zarządzania zespołami i/lub projektami.

Możesz zrealizować każdy moduł programu jako niezależne szkolenie.

MODUŁ 3: Efektywność motywacji i myślenia - uważność, emocje i motywatory życiowe

Efektywność motywacji i myślenia – uważność, emocje i motywatory życiowe

Nie da się człowieka zmotywować do czegoś, co nie leży w jego naturze. Zwłaszcza podejściem one-size-fits-all. Szansa na prawdziwy sukces, pojawiająca się dopiero po odkryciu wewnętrznych motywów działań.

 

85%[1] członków zespołów doświadcza braku współpracy ze współpracownikami. Średnio na konflikty w pracy tracimy 2,8 godziny tygodniowo, a w efekcie nieodpowiedniej komunikacji wynikającej m.in. z różnicy w wartościach i ich definicji oraz wzajemnego nadinterpretowania komunikatów, spada efektywność pracy i trudniej jest osiągnąć zamierzone cele organizacyjne. Jednym z najczęstszych powodów są różnice wynikające z motywatorów wewnętrznych poszczególnych członków zespołu. Sytuacje takie mogą być wyrazistsze szczególnie w sytuacjach nagłych zmian, reorganizacji i redefinicji zasad współpracy.

[1] Workplace Conflict and How Businesses Can Harness It to Thrive,
http://robynshort.com/2016/02/16/the-cost-of-conflict-in-the-workplace/

 


 • Uczestnicy zobaczą co ich motywuje i jak to wpływa na ich zdrowie i jakość życia.
 • Na podstawie kwestionariusza Reiss Motivational Profile dowiedzą się więcej na temat źródeł swojej własnej motywacji i ryzyka wypalenia zawodowego.
 • Zaobserwują jaki mają styl pracy i jak on może wpływać na ich zdrowie.
  Uczestnicy będą mogli skorzystać z kwestionariusza obserwacyjnego i dowiedzieć się więcej na temat swojego stylu pracy oraz korzyści i zagrożeń wynikających z niego.
 • Odpowiedzą sobie na pytania: Co się dla mnie liczy w życiu i w biznesie?
 • Poznanie swoje motywatory życiowych i ich obecnego poziomu spełnienia,
 • Zobaczą, jak się motywują do działania oraz czy powyższe aspekty wspierają ich w zarządzaniu energią własną w obecnym, dynamicznym otoczeniu
 • Poznają na ile stawiane sobie/mi cele prywatne i zawodowe, są zgodne ze mną:– czy jestem spójna/y wewnętrznie?
 • Jak uzyskać klarowność dla tego co warto robić?
 • Jak się zmotywować do działań dla mnie istotnych życiowo/zawodowo?
 • Poznają techniki świadomego zarządzania sobą, m.in. jak wpływać na rozterki wewnętrzne, poprzez korelacje motywatorów życiowych

Dowiedz się o terminach i cenach – wyślij e-mail na adres kontakt@lifeenergy.pl

Chcesz zobaczyć inne moduły?
Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń

Lista wszystkich modułówkontakt@lifeenergy.pl
Kim jesteśmyNasz zespół i misja.

Łączą nas wspólne pasje, zainteresowania, praca i przyjaźń. Jesteśmy pasjonatami życia w zgodzie ze sobą, z szacunkiem i akceptacją do innych oraz z autentycznym zachwytem człowiekiem i jego możliwościami. Sami doświadczamy sposobu życia współczesnego człowieka – dynamicznego i wielowymiarowego, który związany jest z wydatkowaniem ogromnej ilości energii. My znaleźliśmy sposób jak pielęgnować i zarządzać energią własną – dzielimy się tym sposobem.

Zapraszamy na szkolenia