LIFE ENERGY MANAGEMENT ACADEMY

CELE PROGRAMU

 • Podwyższenie świadomości o tym co wpływa na energię własną i jak nią zarządzać?
 • Jak wpływać na własne zdrowie i dobre samopoczucie, a poprzez to zapewnić sobie wysoki poziom efektywności własnej, w pracy i życiu osobistym. Nauczenie i pokazanie jak profilaktyka i regeneracja, zapewnia wysoki poziom własnej energii, zdrowia i rozwoju osobistego.
 • Dostarczenie narzędzi wspierających osiąganie spokoju mentalnego i emocjonalnego dla obiektywnego i prawidłowego podejmowania decyzji, selekcji i priorytetyzowania swoich działań.
 • Poszerzenie pola percepcji i dostarczenie narzędzi świadomego zarządzania sobą, swoimi zachowaniami oraz rozumienia innych dla efektywnej współpracy oraz zarządzania zespołami i/lub projektami.

Możesz zrealizować każdy moduł programu jako niezależne szkolenie.

Zobacz nagranie o Human Design


Cena warsztatu: 1.200 zł 

Termin: 15.06.2024 (sobota)

Zapisz się – wyślij e-mail na adres kontakt@lifeenergy.pl


HUMAN DESIGN - PODEJMOWANIE DECYZJI ŻYCIOWYCH I BIZNESOWYCH ORAZ PRACA Z EMOCJAMI I ENERGIĄ W OPARCIU O WŁASNY HUMAN DESIGN

Czy nie było by piękne, gdyby każdy z nas rodził się z instrukcją obsługi?

Te słowa powiedział mój znajomy kilka lat temu po tym jak poznał i przetestował w swojej codzienności swój Sposób Podejmowania Decyzji (Autorytet) i swoją Strategię Życiową wynikającą z Human Design.

A tak praktycznie jest! Każdy z nas rodzi się z instrukcją, tylko niewielu tę instrukcję dostaje. Bardziej samoświadome osoby sami sobie ją dla siebie tworzą, ale zazwyczaj jest to proces czasochłonny, wymagający dużo samoświadomości i do tego często bolesny, bo zazwyczaj po drodze popełniają wiele błędów, na podstawie których uczą się siebie.

Human Design pozwoli Ci na poznanie i zrozumienie:

 • jak funkcjonujesz na poziomie świadomym i nieświadomym,
 • jak możesz podejmować decyzje – strategie i techniki, aby być na autostradzie swojego życia, bez spowalniania na drogach leśnych czy zatrzymywania się na niechcianych parkingach,
 • jak są zaprojektowane Twoje „siły życiowe”, jaki jest w Tobie potencjał oraz jaki jest dla Ciebie właściwy sposób interakcji z otoczeniem, by nie tracić energii i być efektywnym, skutecznym przy jednoczesnym zachowaniu równowagi życiowej.

W naszym wychowaniu i sposobie edukacji każde dziecko prowadzone jest w podobny sposób. Większość z nas stosuje sposoby podejmowania decyzji i strategie życiowe, otrzymane od rodziców, nauczone w szkole, z książek. Rynek rozwoju osobistego zalany jest książkami, o tym jak budować relacje z innymi i podejmować decyzje.

Prawda jest taka, że każdy z nas jest inny i ma swoją indywidualną Strategię i sposób podejmowania decyzji wg Human Design. Masz swój indywidualny graph (wykres) i to co działa dla innych niekoniecznie będzie działało dla Ciebie.

W przypadku mojego znajomego, Human Design był kolejnym miejscem, gdzie szukał pomocy. Od dłuższego czasu miał wrażenie, że boksuje się ze ścianą i próbuje ją przesunąć z marnym skutkiem. Poznał swój profil i jak to sam dość mocno powiedział „było to objawieniem”.  Zrozumiał, że on jako Projektor, który potrzebuje być rozpoznany i zaproszony do współpracy od dłuższego czasu pracuje z ludźmi, którzy nie tylko nie doceniają jego talentu, ale do tego boją się jego pomysłów i nie widzą w nim eksperta. Gdy zrozumiał jakie jest rozwiązanie, to od razu uruchomił projekt „zmiana”, mimo że jego racjonalne JA było przerażone.

Dzisiaj po kilku lat od tamtych zdarzeń mówi, że nie raz dziękuję w myślach i na głos, że zaufał Human Design i wybrał tą drogę, że nigdy nawet nie myślał, że życie może być takie płynne, takie łatwe. Wystarczy funkcjonować zgodnie ze swoją osobistą Strategią i podejmować decyzje słuchając swojego wewnętrznego Autorytetu, które poznasz podczas sesji czy warsztatu.

Znajomy nadal zagłębia wiedzę nt swojego Human Design i bywa, że wraca do mnie, kiedy tylko w życiu pojawi się coś niezrozumiałego, jakiś konflikt, jakaś negatywna emocja w relacja z otoczeniem. W większości przypadków szczegółowo analizując Porty i Kanały w jego graphie (wykresie) można odczytać co spowodowało tę sytuację a potem wspólnie znaleźć sposób wyjścia z niej zgodnego z jego Strategią i Autorytetem.

Human Design bazuje na wiedzy z zakresu I-ching, Kabały i Systemu czakr i Astrologii a z drugie strony korzysta z najnowszych odkryć współczesnej nauki – fizyką kwantową oraz budową kodu genetycznego człowieka. Nie każdy jest gotów poznawać siebie na podstawie informacji wynikające z daty, godziny i miejsca urodzenia.

Na co dzień pracuję z biznesem i korzystam z narzędzi psychometrycznych pomagając swoim klientom poznawać swoje talenty i pułapki, w których mogą wpaść oraz sposób radzenia sobie z nimi na podstawie takich narzędzi jak Faced5, FRIS, Reiss Motivation Profile czy ValueMatch. Wiele razy w pracy z klientem odkrywałam, że Human Design jest w stanie dać odpowiedzi na znacznie więcej pytań niż znane mi narzędzia psychometryczne, ponieważ sięga o wiele głębiej, do podstawy „JA” każdego z nas.

Warsztaty lub Sesja analizy Human Design jest bardziej sesją rozwojową niż czystą analizą graphu (wykresu) klienta i może być początkiem całego procesu rozwojowego na długi okres czasu.


Jeśli chcesz:

 • powrócić do siebie, odzyskać swoje niepowtarzalne życie i żyć nim w pełni
  lub chcesz zrozumieć kim jesteś, gdy odsiejesz całe społeczne uwarunkowanie i mentalne postrzeganie samego siebie
 • nauczyć się podejmować zawsze prawidłowe dla siebie decyzje
 • odkryć cel swojego istnienia
 • poznać prawidłowy dla Ciebie sposób budowania relacji w życiu
 • stworzyć optymalne środowisko rozwoju dla własnych dzieci i pomóc im znaleźć instrukcje obsługi siebie”

W trakcie tej grupowej sesji:

 • Poznasz unikalny system Human Design, który pozwoli Ci w nowy usystematyzowany sposób spojrzeć na siebie i innych dając poczucie własnej indywidualności i wyjątkowości.
 • Poznasz swoją osobistą strategię sterowania życiem, która umożliwia żyć bez wysiłkowo, bez oporu ze strony Świata.
 • Dostaniesz indywidualną instrukcję podejmowania zawsze trafnych decyzji zgodnych z Twoją Strategią i Drogą Życiową
 • Dostaniesz swoją „genetyczną” mapę – jak jesteś zaprojektowany od chwili narodzin
 • Poznasz swoje indywidualne stany emocjonalne, które w Twojej Strategii podpowiadają, że nie jesteś na swojej właściwej drodze – nauczysz się jak z nich korzystać podejmując działania zgodne z Sobą

Odpowiesz sobie na pytania, sprawdzając czy jesteś na właściwej drodze i jakie są Twoje lekcje do odrobienia w życiu.


Cena: 1200 zł 

Termin:15.06.2024 (sobota)

Zapisz się – wyślij e-mail na adres kontakt@lifeenergy.pl


Zobacz nagranie o Human Design

Chcesz zobaczyć inne moduły?
Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń

Lista wszystkich modułówkontakt@lifeenergy.pl
Kim jesteśmyNasz zespół i misja.

Łączą nas wspólne pasje, zainteresowania, praca i przyjaźń. Jesteśmy pasjonatami życia w zgodzie ze sobą, z szacunkiem i akceptacją do innych oraz z autentycznym zachwytem człowiekiem i jego możliwościami. Sami doświadczamy sposobu życia współczesnego człowieka – dynamicznego i wielowymiarowego, który związany jest z wydatkowaniem ogromnej ilości energii. My znaleźliśmy sposób jak pielęgnować i zarządzać energią własną – dzielimy się tym sposobem.

Zapraszamy