Sesja Indywidualna na podstawie Human Design

Czy nie było by piękne, gdyby każdy z nas rodził się z instrukcją obsługi?

Te słowa powiedział mój znajomy kilka lat temu po tym jak poznał i przetestował w swojej codzienności swój Sposób Podejmowania Decyzji (Autorytet) i swoją Strategię Życiową wynikającą z Human Design.

A tak praktycznie jest!

Każdy z nas rodzi się z instrukcją, tylko niewielu tę instrukcję dostaje. Bardziej samoświadome osoby sami sobie ją dla siebie tworzą. Zazwyczaj jest to jednak proces czasochłonny, wymagający dużo samoświadomości i do tego bywa często bolesny, gdyż po drodze popełnia się wiele błędów, na podstawie których się uczymy.

Human Design pozwoli Ci na poznanie i zrozumienie:

  • jak funkcjonujesz na poziomie świadomym i nieświadomym,
  • jak możesz podejmować decyzje – strategie i techniki, aby być na autostradzie swojego życia, bez spowalniania na drogach leśnych czy zatrzymywania się na niechcianych parkingach,
  • jak są zaprojektowane Twoje „siły życiowe”, jaki jest w Tobie potencjał oraz jaki jest dla Ciebie właściwy sposób interakcji z otoczeniem, by nie tracić energii i być efektywnym, skutecznym przy jednoczesnym zachowaniu równowagi życiowej.

W naszym wychowaniu i sposobie edukacji każde dziecko prowadzone jest w podobny sposób. Większość z nas stosuje sposoby podejmowania decyzji i strategie życiowe, otrzymane od rodziców, nauczone w szkole, z książek. Rynek rozwoju osobistego zalany jest książkami, o tym jak budować relacje z innymi i podejmować decyzje.

Prawda jest taka, że każdy z nas jest inny i ma swoją indywidualną Strategię i sposób podejmowania decyzji wg Human Design. Masz swój indywidualny graph (wykres) i to co działa dla innych niekoniecznie będzie działało dla Ciebie.

W przypadku mojego znajomego, Human Design był kolejnym miejscem, gdzie szukał pomocy. Od dłuższego czasu miał wrażenie, że boksuje się ze ścianą i próbuje ją przesunąć z marnym skutkiem. Poznał swój profil i jak to sam dość mocno powiedział „było to objawieniem”.  Zrozumiał, że on jako Projektor, który potrzebuje być rozpoznany i zaproszony do współpracy od dłuższego czasu pracuje z ludźmi, którzy nie tylko nie doceniają jego talentu, ale do tego boją się jego pomysłów i nie widzą w nim eksperta. Gdy zrozumiał jakie jest rozwiązanie, to od razu uruchomił projekt „zmiana”, mimo że jego racjonalne JA było przerażone.

Dzisiaj po kilku lat od tamtych zdarzeń mówi, że nie raz dziękuje w myślach i na głos, że zaufał Human Design i wybrał tą drogę, że nigdy nawet nie myślał, że życie może być takie płynne, takie łatwe. Wystarczy funkcjonować zgodnie ze swoją osobistą Strategią i podejmować decyzje słuchając swojego wewnętrznego Autorytetu, które poznasz podczas sesji czy warsztatu.

Znajomy nadal zagłębia wiedzę na temat swojego Human Design i bywa, że wraca do mnie, kiedy tylko w życiu pojawi się coś niezrozumiałego, jakiś konflikt, jakaś negatywna emocja w relacja z otoczeniem. W większości przypadków szczegółowo analizując Porty i Kanały w jego graphie (wykresie) można odczytać co spowodowało tę sytuację a potem wspólnie znaleźć sposób wyjścia z niej zgodnego z jego Strategią i Autorytetem.

Human Design bazuje na wiedzy z zakresu I-ching, Kabały i Systemu czakr oraz Astrologii, a z drugiej strony korzysta z najnowszych odkryć współczesnej nauki – fizyki kwantowej oraz budowy kodu genetycznego człowieka. Nie każdy jest gotów poznawać siebie na podstawie informacji wynikającej z daty, godziny i miejsca urodzenia tak jak w przypadku Human Design.

Na co dzień pracuję z biznesem i korzystam z narzędzi psychometrycznych pomagając swoim klientom poznawać swoje talenty i pułapki, w których mogą wpaść oraz sposób radzenia sobie z nimi na podstawie takich narzędzi jak Facet5, FRIS, Reiss Motivation Profile, Talenty Gallupa, MPA czy ValueMatch. Wiele razy w pracy z klientem odkrywałam, że Human Design jest w stanie dać odpowiedzi na znacznie więcej pytań niż znane mi narzędzia psychometryczne, ponieważ sięga o wiele głębiej, do podstawy „JA” każdego z nas.

Warsztaty lub Sesja analizy Human Design jest bardziej sesją rozwojową niż czystą analizą graphu (wykresu) klienta i może być początkiem całego procesu rozwojowego na długi okres czasu.

Zapraszam

Nadia Kirova


Cena za pojedynczą sesje (ok. 2 godzin): 1.200 zł

Zobacz nagranie o Human Design

TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ O MNIESkontaktuj się z nami

Zobacz nagranie o Human Design


Cena za pojedynczą sesje rozwojową na podstawie Human Design (ok. 2 godzin): 1.200 zł

TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ O MNIESkontaktuj się z nami