KURS – LIFE AND BUSINESS ENERGY MANAGEMENT (Bułgaria)

W życiu istotne jest to CO robisz, jednak ważniejsze jest JAK to robisz!
LIFE ENERGY

ZAPRASZAMY CIĘ NA WYJĄTKOWY WYJAZD

Większość ludzi pędzi, biegnie, często nie zauważając, że wypalają się od środka, nie dbając o odnowę energii fizycznej i psychicznej.  Jeżeli czujesz, że chcesz zadbać o siebie prywatnie i zawodowo, zapraszamy do zainwestowania czasu w siebie.

12 sierpnia 2024 wyrusz z nami do Bułgarii, aby nauczyć się pracować ze swoją energią

Opis kursu

Kurs organizowany przez nas pozwoli Ci zatrzymać się i zauważyć, jak wykorzystujesz i jak dbasz o swoją energię życiową oraz znajdziesz własne sposoby zarządzania nią. Poznasz narzędzia które pozwolą ci efektywniej funkcjonować w codzienności prywatnej i zawodowej. Tematy, z którymi będziemy pracowali umożliwią Ci precyzyjne spojrzenie na naprawdę istotne dla Ciebie sprawy. W czasie pobytu z nami, będziesz miał okazję przemyśleć swoje prawdziwe potrzeby. Zbudujesz wachlarz własnych narzędzi do realizowania swoich marzeń, celów oraz zarządzania sobą i swoją energią. Będziesz mógł z nich korzystać przez cały rok w swojej codzienności.

Dokąd Cię zabieramy

Wyjazd do niezwykłego miejsca w Bułgarii – Góry Rila, uznawane nawet za bardziej energetyczne od Tybetu. W sierpniu, miesiącu, w którym Bułgaria pachnie słońcem i ziołami oraz smakuje melonami, arbuzami i pomidorami. Spotkamy się w kameralnym hotelu po środku gór. Pokażemy Ci oczami osób zakorzenionych w Bułgarii, energię miejsc, koło których niewtajemniczeni po prostu przechodzą bezrefleksyjnie. Będziemy mieszkać około 1,5 godziny jazdy samochodem od Sofii, w cichym odosobnionym miejscu tylko dla nas, które da przestrzeń do dobrej pracy z energią między innymi poprzez Calligraphy Health System – Czytaj więcej.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Mark Twain
Wiedza to tylko hałas dopóki nie wprowadzi się ja w mięśniach.

co będziemy robić

50 godzin warsztatów indywidualnych i grupowych

  • poprowadzimy Cię przez proces znajdywania swoich marzeń i celów, zarówno prywatnych jak i zawodowych. Dostarczymy Ci narzędzia do robienia tego samemu w przyszłości
  • w ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, będziesz miał możliwość odkryć swoje życiowe potrzeby, pragnienia i swoje wartości, dzięki czemu będziesz mógł świadomie podążać swoją drogą w życiu prywatnym i zawodowym
  • nauczysz się pracować z ciałem i własną energią między innymi przy pomocy Calligraphy Health System podczas codziennych sesji
  • pokażemy Ci w czasie warsztatów jak zarządzać swoim umysłem i swoimi hormonami w życiu prywatnym i zawodowym
  • doświadczysz co to jest bycie „tu i teraz” i nauczysz się wchodzić w ten stan, aby osiągać wyższą produktywność na co dzień
  • podczas warsztatów poznasz swój potencjał Human Design, który podpowie Ci w jaki sposób zarządzać sobą
  • nauczysz się zachowywać energię w sytuacjach, w których nie podejrzewałeś, że ją tracisz
  • przy naszej pomocy wypracujesz własne techniki pracy ze sobą i bycia w równowadze
  • będziemy pracować na wielu narzędziach wspierających pracę z własną energią.

Komfort pracy

Wszystko to będzie odbywało się w formie praktycznej, z elementami wykładów pogłębiających Twoją wiedzę. Wiedza ta jest osadzona w najnowszych wynikach badań naukowych od neuronauki po fizykę kwantową. Będziemy pracować w różnych miejscach – nad basenami termalnymi, podczas spacerów do energetycznych miejsc w górach, na łące obok jezior, na tarasie hotelu w środku gór i lasu, który jest wynajęty tylko dla nas. Do tego zapewniamy pyszne jedzenie szykowane specjalnie dla naszej grupy.

Dlaczego z nami

Jesteśmy pasjonatami pracy ze sobą i z drugim człowiekiem! Uwielbiamy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i tym co sami sprawdziliśmy, że działa! Sami też inspirujemy się wciąż ludźmi i jesteśmy w ciągłym rozwoju. Przez cały wyjazd będziesz mógł z nami swobodnie porozmawiać, podzielić się swoimi refleksjami lub zapytać o coś, co właśnie jest dla Ciebie ważne. Oprócz warsztatów i sesji będziemy po prostu wspólnie być ze sobą, na tyle ile Ty potrzebujesz.

poznaj nas lepiej

SPRAWY ORGANIZACYJNE

KURS ROZPOCZYNAMY 12 SIERPNIA 2024 I KOŃCZYMY 20.08.2024. ILOŚĆ MIEJSC: ZABIERZEMY ZE SOBĄ MAKSYMALNIE 12 OSÓB

Cena za uczestnictwo w kursie wynosi 11.900,-zł. Jeżeli zapiszesz się jednocześnie razem z druga osobą cena wynosi 10.900,-zł na osobę. Wystawiamy fakturę. Cena obejmuje: uczestnictwo w codziennych warsztatach, noclegi, transport w czasie trwania kursu – będziemy przemieszczać się w ciągu dnia, m.in do klasztoru Rilski Monastyr, wyżywienie – śniadania i obiadokolacje (bez alkoholu), materiały do warsztatów, wstęp na baseny termalne oraz wjazd na górę do regionu 7 jezior. Będziemy mieszkać w górach na około 1,5 godziny jazdy samochodem od Sofii, w cichym odosobnionym miejscu tylko dla nas. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych.

CENA NIE OBEJMUJE

Dojazdu do Bułgarii. Odbierzemy Cię z lotniska w Sofii. Jeśli postanowisz dojechać do Bułgarii samochodem spotkamy się w centrum miasteczka Sapareva Bania. Cena nie zawiera także ubezpieczenia turystycznego.

Zapisz się na kurs

Chcesz dołączyć do nas w Bułgarii i nauczyć się jak pracować ze swoją energią? Masz jakieś pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie? A może po prostu chcesz nas najpierw lepiej poznać? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam do rozmowy.

zapisz się na kurs