LIFE ENERGY MANAGEMENT ACADEMY

CELE PROGRAMU

 • Podwyższenie świadomości o tym co wpływa na energię własną i jak nią zarządzać?
 • Jak wpływać na własne zdrowie i dobre samopoczucie, a poprzez to zapewnić sobie wysoki poziom efektywności własnej, w pracy i życiu osobistym. Nauczenie i pokazanie jak profilaktyka i regeneracja, zapewnia wysoki poziom własnej energii, zdrowia i rozwoju osobistego.
 • Dostarczenie narzędzi wspierających osiąganie spokoju mentalnego i emocjonalnego dla obiektywnego i prawidłowego podejmowania decyzji, selekcji i priorytetyzowania swoich działań.
 • Poszerzenie pola percepcji i dostarczenie narzędzi świadomego zarządzania sobą, swoimi zachowaniami oraz rozumienia innych dla efektywnej współpracy oraz zarządzania zespołami i/lub projektami.

Możesz zrealizować każdy moduł programu jako niezależne szkolenie.

MODUŁ 1 : Jak biochemia ciała wpływa na energię życiową i jak nią zarządzać

Stres nie zabija. To brak właściwego odpoczynku i regeneracji zabijają!


   • Dowiesz się jak biologia i hormony wpływają na funkcjonowanie naszego mózgu, zachowania w pracy i podejmowane przez nich decyzje życiowe oraz biznesowe. Otrzymasz narzędzie do zarządzania swoimi stanami.
   • Dostaniesz narzędzia i techniki jak zarządzać sobą w sytuacjach stresowych, pod presją czasu, w wielości priorytetów, w wyzwaniach z którymi muszą się mierzyć w swoim otoczeniu.
   • Nauczysz się, jak stosować poznane narzędzia, aby wpływać na swoje stany mentalno-emocjonalne, aby być proaktywnym i pozytywnie nastawionym zarówno w pracy jak i życiu osobistym.
   • Zobaczysz jak twoje nawyki biznesowe– sposób organizacji pracy, nadawania priorytetów, ale również odpoczynku i nawyki żywieniowe – wpływają na ich funkcjonowanie oraz sposób podejmowania decyzji biznesowych.
   • Otrzymasz narzędzia do wdrożenia wiedzy i wypracowania nowych nawyków.

 

 


Dowiedz się o terminach i cenach – wyślij e-mail na adres kontakt@lifeenergy.pl

Chcesz zobaczyć inne moduły?
Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń

Lista wszystkich modułówkontakt@lifeenergy.pl
Kim jesteśmyNasz zespół i misja.

Łączą nas wspólne pasje, zainteresowania, praca i przyjaźń. Jesteśmy pasjonatami życia w zgodzie ze sobą, z szacunkiem i akceptacją do innych oraz z autentycznym zachwytem człowiekiem i jego możliwościami. Sami doświadczamy sposobu życia współczesnego człowieka – dynamicznego i wielowymiarowego, który związany jest z wydatkowaniem ogromnej ilości energii. My znaleźliśmy sposób jak pielęgnować i zarządzać energią własną – dzielimy się tym sposobem.

Zapraszamy na szkolenia