LIFE ENERGY MANAGEMENT ACADEMY

CELE PROGRAMU

 • Podwyższenie świadomości o tym co wpływa na energię własną i jak nią zarządzać?
 • Jak wpływać na własne zdrowie i dobre samopoczucie, a poprzez to zapewnić sobie wysoki poziom efektywności własnej, w pracy i życiu osobistym. Nauczenie i pokazanie jak profilaktyka i regeneracja, zapewnia wysoki poziom własnej energii, zdrowia i rozwoju osobistego.
 • Dostarczenie narzędzi wspierających osiąganie spokoju mentalnego i emocjonalnego dla obiektywnego i prawidłowego podejmowania decyzji, selekcji i priorytetyzowania swoich działań.
 • Poszerzenie pola percepcji i dostarczenie narzędzi świadomego zarządzania sobą, swoimi zachowaniami oraz rozumienia innych dla efektywnej współpracy oraz zarządzania zespołami i/lub projektami.

Możesz zrealizować każdy moduł programu jako niezależne szkolenie.

MODUŁ 2: Calligraphy health system - praca z ciałem i energią

Wiedza to tylko hałas, dopóki nie wprowadzi się jej w mięśniach!

W trakcie programu, poza częścią warsztatów dotyczących ciała i emocji, będziemy również uczyć 16 układów CALLIGRAPHY HEALTH SYSTEM dla uzyskiwania codziennej równowagi życiowej, zdrowia oraz świadomego oddechu wpływającego bezpośrednio na spokojny umysł człowieka XXIw.

Caligraphy Health System (Caligraphy Yoga) jest innowacyjnym i nowoczesnym systemem głęboko osadzonym w tradycyjnych holistycznych praktykach Indii i Chin.  Jest połączeniem tradycyjnych czterech systemów utrwalonych przez tysiąclecia: Tai Chi, Qigong, Joga oraz Chińskiej kaligrafii. 


 • Tai Chi daje płynny bezwysiłkowy ruch.
 • Chiński Qigong  (Chi-Kung) daje zrozumienie wewnętrznej energii i skupienie na Dantian jako centrum energetycznym.
 • Pozycje (Asany) hinduskiej Jogi wprowadzają fizjologiczną strukturę i nadają kształt ruchom.
 • Technika Chińskiej kaligrafii zapewnia trójwymiarowy przepływ i połączenie ruchom, które są zarówno intuicyjne, jak i pełne wdzięku.

PODSTAWOWYM CELEM CALIGRAPHY HEALTH SYSTEM JEST PRZEDŁUŻANIE I ZWIĘKSZENIE JAKOŚCI ŻYCIA POPRZEZ ZWIĘKSZANIE WEWNĘTRZNEJ ENERGII (QI).

Calligraphy Health System jest wręcz intuicyjną praktyką sekwencji ruchów ciała, pozwalającą uzyskać rozluźnienie, poczuć harmonię, przy jednoczesnym skutecznym „serwisowaniu”, czyli odnowie organów:

 • przywraca właściwą cyrkulację krwi
 • reguluje oddech
 • reguluje układ trawienno-wydalniczy
 • reguluje układ hormonalny
 • oczyszcza i dotlenia komórki
 • usprawnia pracę stawów, mięśni, ścięgien.

Dolegliwości takie jak astma, problemy z kręgosłupem, bóle mięśni a nawet stare urazy zmniejszają się lub znikają pod wpływem regularnej praktyki. Ruch staje się swobodniejszy i luźniejszy, gdy ciało staje się silniejsze, zdrowsze, bardziej zrównoważone.

Dzięki Calligraphy Health System ruchy stają się elastyczne i płynne. Odczuwamy ciepło w dłoniach, stopach i całym ciele, ponieważ przywracamy właściwy obieg krwi, usuwamy blokady i napięcia w ciele. W Caligraphy Health System nie ma potrzeby naciągania ścięgien i więzadeł, elastyczność przychodzi z czasem, automatycznie, gdy ciało się rozluźnia.

CZEMU WARTO NAUCZYĆ SIĘ I PRAKTYKOWAĆ Calligraphy Health System?

Według twórcy systemu Mistrza Zhen Hua Yanga, na nasze zdrowie składają się 4 powiązane ze sobą elementy:

 • 20% prawidłowe odżywianie,
 • 20% aktywność fizyczna – optymalny ruch dla naszego organizmu,
 • 20% nastawienie do tego co nas w życiu spotyka – jak radzimy sobie ze stresem, emocjami i myślami,
 • 40% serwisowanie narządów wewnętrznych, gdyż emocje uderzają bezpośrednio w układ trawienny.

Caligraphy Health System oddziałuje na wszystkie 4 obszary. Pomaga je zharmonizować, koncentrując się przede wszystkim na wytwarzaniu energii.

 Dzieje się to w trzech krokach:

 1. zwiększa się dostarczanie tlenu do organizmu, gdy czerwone krwinki zaczynają się oddzielać
  od siebie, rozkładając skupione struktury. Dzięki temu każda krwinka zaczyna transportować więcej tlenu. Daje to energetyzujący i odmładzający efekt każdej komórce w organizmie.
 2. Jest to również kluczowy czynnik w procesie detoksykacji organizmu.
 3. Miękkie tkanki ciała – mięśnie, ścięgna i więzadła – zaczynają się rozluźniać. Powoduje to pełniejsze otwarcie stawów i usunięcie blokad przepływu energii Qi w ciele.
 4. Wraz z praktyką ciało i umysł się integrują, stres i negatywne nastawienie ustępują, rozwija się stan zwiększonego naturalnego szczęścia. To praktyka polegająca na głębokim uspokojeniu,
  w wyniku której odczuwamy swoje ciało jako uziemione i bardziej lekkie.

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się:

 • 16 układów ruchów Calligraphy Health System,
 • jak rozciągać powięź i udrożniać kanały energetyczne,
 • wykonywać pozycje i wprowadzać swój organizm w stan optymalnej pracy i zdrowia, poprzez dotlenienie komórek i organów, a tym samym odblokowanie obiegu energetycznego w ciele,
 • techniki świadomego oddychania Dantian breath w trakcie wykonywania pozycji,
 • jak uzdrawiać i oczyszczać swój organizm na poziomie narządów wewnętrznych oraz głębiej – na poziomie komórkowym, przywracając ich do optymalnego funkcjonowania: właściwej temperatury, ilości tlenu oraz elastyczności i sprawności
 • uwalniać się od lęku i napięcia.

Dzięki praktykowaniu Calligraphy Health System uczestnicy nauczą się zarządzać własną energią. Będą serwisować i uzdrawiać swoje organy wewnętrzne, uwolnią się od napięcia i stresu, usuną blokady z ciała i umysłu, a także osiągną głęboki spokój i poczucie równowagi.


Cena: 900 zł netto (23% VAT)

Termin: xx.xx.2019

Zapisz się na szkolenie – wyślij e-mail na adres kontakt@lifeenergy.pl

Chcesz zobaczyć inne moduły?
Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń

Lista wszystkich modułówkontakt@lifeenergy.pl
Kim jesteśmyNasz zespół i misja.

Łączą nas wspólne pasje, zainteresowania, praca i przyjaźń. Jesteśmy pasjonatami życia w zgodzie ze sobą, z szacunkiem i akceptacją do innych oraz z autentycznym zachwytem człowiekiem i jego możliwościami. Sami doświadczamy sposobu życia współczesnego człowieka – dynamicznego i wielowymiarowego, który związany jest z wydatkowaniem ogromnej ilości energii. My znaleźliśmy sposób jak pielęgnować i zarządzać energią własną – dzielimy się tym sposobem.

Zapraszamy na szkolenia